poniedziałek, 14 maja 2012

Share Week Wiosna 2012

Tytuł brzmi bardzo obco i lansersko, ale idea sama w sobie jest niezmiernie przydatna i pożyteczna. Po prostu mamy Robić Internet! Autor bloga jestkultura.pl zorganizował tydzień, w którym chętni blogerzy mogą przedstawić na łamach swojego bloga 5 interesujących linków do blogów, na których ostatnio często przesiadują lub po prostu doceniają wysiłek i twórczość danej osoby. Ja z chęcią przyłączam się do tej akcji, Wam też polecam, więc jeśli chcecie wiedzieć więcej - zapraszam tutaj.


Oto moje typy:
1) Life Skills Academy - nie o filmach, ale o zarządzaniu czasem, bardzo przydatne informacje, gdy chce się mieć większą kontrolę nad własnym życiem.
2) Dylematy Filolożki - jeśli cenicie nasz ojczysty język, drażnią Was błędy językowe i sami chcecie się ich wystrzegać, to polecam lekturę.
3) Plakaty - uwielbiam, ze względu na wąską tematykę i fakt, że filmy do obejrzenia wybieram po plakacie pozwala mi jeszcze częściej tam zaglądać.
4) Blond Bond - blog już powoli swoją karierę, czego oczywiście nie życzę, ale ja nadal wiernie wchodzę regularnie i czytuje historie z życia wyjęte.
5) By uciec od codzienności - blog modowy, blogów takich jest wiele, ale tutaj przede wszystkim widzę lekkość ubierania, pasje tworzenia, twórczość i patrzenie na to wszystko z dystansem.

Dziękuję, pozdrawiam.

2 komentarze:

  1. na plakatach też przesiaduję, chłopak ma niezły pomysł i otworzył mi oczy na niektóre dowcipne aspekty tej dziedziny, reszty nie znam, ale z chęcią poznam jakieś nowe miejsca sieciowe

    ps. fajna akcja, chyba też przygotuje takie zestawienie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Harlow, kiedy znów zaczniesz pisać recenzje?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...